Informacije o festivalu
16.06.2017.
U petak 16. lipnja održat će treći koncert u sklopu prvog zadarskog urbanog festivala KvartArt – Voštarnica, a na njemu nastupaju dva zadarska izvrsna benda- "Lice mista" i "Epilog". Koncert će se održati na Glazbodromu – igralištu / parkiralištu u sklopu bivše vojarne Stjepan Radić s početkom u 21 sat.
Bend Lice mista nastao je 2011. godine u Preku na otoku Ugljanu. Bend je po svojoj vokaciji akustično orijentiran sa primjesama psihodelije, folka i post- punka, a njegovi članovi su: Frane Marčelić, klavijatura, harmonika, bas gitara; David Košta, vokal, akustična, klasična i električna gitara, harmonika, klavijatura; Ivo Dorkin, bubanj; i Luka Dunatov, klavijatura, perkusije, melodika, harmonika.
Njihova priča počinje s osnivanjem benda Brižno Grilo nakon čijeg raspada nastavljaju u sličnoj postavci i istom konceptu izvođenja pjesama na čakavskom dijalektu praćenom glazbom koja varira od neo- folka do post-punka i psihodelije.
Grunge / rock bend Epilog nastao je 2012. godine u Zadru, a njegovi članovi su Dejan Marcikić, vokal, gitara; Tomislav Jerak, gitara; i Božo Lisica, bas gitara.
Bend je rezultat dugogodišnjeg bavljenja glazbom u nekadašnjim zadarskim bendovima poput Alergije i Jelly Bellya (današnji Sexymotherfuckers).
Već nekoliko puta su nastupali u regiji i rodom gradu, a neki od najistaknutijih nastupa su na WHF-u u Širokom Brijegu i HGF-u u Zaboku. Na lokalnim radio postajama predstavili su se singlom „Navika“ za koji su snimili i svoj prvi spot u suradnji sa Kreathia Studiom iz Zadra, te singlom „Dobar razlog“.
Koncert Lice Mista i Epilog treći je koncert u sklopu festivala KvartArt- Voštarnica u organizaciji Koncertnog ureda Zadar i Grada Zadra.
22.06.2026.
Ne možemo ni sami vjerovati da je prošlo sedam dana – i to kakvih! Sedam dana ispunjenih druženjem, učenjem, plesom, novim poznanstvima i uspomenama koje neće ostati zabilježene samo na profilima, storijima i fotografijama, nego baš onako kako je najvrjednije, u srcima.
21.06.2026.
Još jedan sunčani dan na Kvart festivalu bio je pun dobre energije, zabave i zanimljivih sadržaja!